خانه / زیست شناسی / یاقوت سرخ

یاقوت سرخ

دانلود فایل یاقوت سرخ

یاقوت سرخ

 

عنوان فایل : یاقوت سرخ

دسته بندی : زیست شناسی

برچسب ها:

 

یاقوت سرخ

تعداد صفحه : 2یاقوت سرخ علوم طبیعت > زمین شناسی > کانی شناسی (cached) نام ruby (یاقوت سرخ) از واژه لاتین ruber به معنی سرخ گرفته شده است. مقدمه این گوهر که گونه‌ای از کروندوم است، از روزگار باستان ارزش بسیار زیادی داشته و به همراه الماس و زمرد به عنوان با ارزشترین گوهرها در نظر گرفته می‌شدند. امروزه تمامی کروندومهای گوهری به استثنای رنگ سرخ آن را سافیر می‌نامند. اما رنگ آن نیز بیان می‌شود برای مثال سافیر زرد ، سافیر ارغوانی و غیره….

 

کد فایل یاقوت سرخ : 315882

| زیست شناسی

جهت دانلود یاقوت سرخ در کادر زیر کلیک کنید

یاقوت سرخ

مشخصات یاقوت سرخ  با کد فایل 315882  در دسته بندی زیست شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد یاقوت سرخ

  • تذکر : فایل مورد نظر ( یاقوت سرخ ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *