خانه / علوم اجتماعی / اعتياد چيست؟ 1

اعتياد چيست؟ 1

دانلود فایل اعتياد چيست؟ 1

اعتياد چيست؟ 1

 

عنوان فایل : اعتياد چيست؟ 1

دسته بندی : علوم اجتماعی

برچسب ها:

 

اعتياد چيست؟ 1

تعداد صفحه : 42اعتياد چيست؟ اعتياد را به عادت كردن خود گرفتن، خوگر شدن، و خود را وقف عادتي نكوهيده كردن معني كرده اند. به عبارت ديگر، ابتلاي اسارات آميز به ماده مخدر كه از نظر جسمي يا اجتماعي زيان آور شمرده شود اعتياد نام دارد. اصطلاح اعتياد به سهولت قابل تعريف نيست، اما عواقب آن به صورتهاي مختلف نظير كم شدن تحمل و وابستگي بدني هويدا مي شود. در طب جديد به جاي كلمه اعتياد، وابستگي به دارو به كار مي رود كه داراي همان مفهوم ولي دقيق تر و صحيح تر…

 

کد فایل اعتياد چيست؟ 1 : 317508

| علوم اجتماعی

جهت دانلود اعتياد چيست؟ 1 در کادر زیر کلیک کنید

اعتياد چيست؟ 1

مشخصات اعتياد چيست؟ 1  با کد فایل 317508  در دسته بندی علوم اجتماعی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اعتياد چيست؟ 1

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اعتياد چيست؟ 1 ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *