خانه / علوم اجتماعی / آداب و رسوم خراسان

آداب و رسوم خراسان

دانلود فایل آداب و رسوم خراسان

آداب و رسوم خراسان

 

عنوان فایل : آداب و رسوم خراسان

دسته بندی : علوم اجتماعی

برچسب ها:

 

آداب و رسوم خراسان

تعداد صفحه : 34نهبندان پارچه بافی پارچه بافي در تمام نقاط استان خراسان انجام ميشود. بافت پارچه هايي براي تهيه و دوخت انواع البسه مردانه و زنانه ، بافت حوله- جابندو…از وظايف سنگيني است كه برعهدة زنان مي باشد. فرتي farati و كرباس دو اصطلاح عمومي است كه به محصولات أين كارگاهها اطلاق ميشود امروزه با رواج استفاده از پارچه هاي ارزان قيمت و رنگارنگ كارگاهها ي پارچه بافي نيز از كار افتاده اند. كارگاههاي كوچك چوبي كه در گوشه اتاق نشيمن همه خانه هاي…

 

کد فایل آداب و رسوم خراسان : 317510

| علوم اجتماعی

جهت دانلود آداب و رسوم خراسان در کادر زیر کلیک کنید

آداب و رسوم خراسان

مشخصات آداب و رسوم خراسان  با کد فایل 317510  در دسته بندی علوم اجتماعی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آداب و رسوم خراسان

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آداب و رسوم خراسان ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *