خانه / علوم اجتماعی / بحراني به نام شل‌حجابي

بحراني به نام شل‌حجابي

دانلود فایل بحراني به نام شل‌حجابي

بحراني به نام شل‌حجابي

 

عنوان فایل : بحراني به نام شل‌حجابي

دسته بندی : علوم اجتماعی

برچسب ها:

 

بحراني به نام شل‌حجابي

تعداد صفحه : 42بحراني به نام شل‌حجابي بيش از ربع قرن از پيروزي انقلاب و استقرار نظام اسلامي ‌مي‌گذرد؛ انقلابي که به تعبير بزرگان، بيش از آنکه سياسي باشد، فرهنگي بود. در اين مدت، تمامي‌ رسانه‌هاي ارتباط جمعي مروج اسلام و مبلغ ارزش‌هاي اسلامي ‌بوده و هستند. افزون بر آن نيز چندين نهاد، سازمان و ارگان رسمي‌ و غيررسمي، ‌متولي آموزش، تربيت و ترويج سنن و آداب مذهبي بوده و هستند. سازمان عريض و طويل تبليغات اسلامي، ‌با…

 

کد فایل بحراني به نام شل‌حجابي : 317513

| علوم اجتماعی

جهت دانلود بحراني به نام شل‌حجابي در کادر زیر کلیک کنید

بحراني به نام شل‌حجابي

مشخصات بحراني به نام شل‌حجابي  با کد فایل 317513  در دسته بندی علوم اجتماعی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد بحراني به نام شل‌حجابي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( بحراني به نام شل‌حجابي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *