خانه / علوم اجتماعی / تفكر و تعقل در زندگي

تفكر و تعقل در زندگي

دانلود فایل تفكر و تعقل در زندگي

تفكر و تعقل در زندگي

 

عنوان فایل : تفكر و تعقل در زندگي

دسته بندی : علوم اجتماعی

برچسب ها:

 

تفكر و تعقل در زندگي

تعداد صفحه : 19جايگاه تعقل در زندگي در آموزه هاي ديني ما بيش از هر چيزي به مسئله تفكر و تعقل سفارش شده است : امام رضا (ع) مي فرمايد : عبادت روزه داشتن و نماز خواندن نيست ، همانا عبادت انديشه كردن در امر خداست و در روايات ديگر يك ساعت فكر كردن با هفتاد سال عبادت برابر دانسته شده است . با تمام اين توصيه ها خيلي از مردم در مورد آنچه انجام مي دهند فكر نمي كنند و به جايگاه تفكر و انديشه در زندگي عادي و معنوي خود پي نبرده اند . شايد يكي از دلايل عمده نبود…

 

کد فایل تفكر و تعقل در زندگي : 317518

| علوم اجتماعی

جهت دانلود تفكر و تعقل در زندگي در کادر زیر کلیک کنید

تفكر و تعقل در زندگي

مشخصات تفكر و تعقل در زندگي  با کد فایل 317518  در دسته بندی علوم اجتماعی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تفكر و تعقل در زندگي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تفكر و تعقل در زندگي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *