خانه / علوم اجتماعی / فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

دانلود فایل فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

 

عنوان فایل : فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

دسته بندی : علوم اجتماعی

برچسب ها:

 

فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

تعداد صفحه : 513فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي وظيفه روشنفكر، البته يكي از وظايف او، نقد اجتماعي است؛ نقد اجتماعي وضعيت معاصر. او دو خط مشي كلي براي اين نقد نقد دارد: يكم آنكه مبتني بر علم باشد و دوم اينكه، استراتژيك باشد. او در جايگاه روشنفكري، فقط يك گام و نه بيشتر از جامعه جلوتر است. از بعد استراتژيك، نكات متفاوت سياسي و تاكتيكي را لحاظ مي كند؛ و در مقام اهل علم، بايستي كه اگر از مرز دانش فراتر نمي رود، خود را در مرز آن نگه دارد. هدف وي تعالي…

 

کد فایل فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي : 317537

| علوم اجتماعی

جهت دانلود فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي در کادر زیر کلیک کنید

فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

مشخصات فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي  با کد فایل 317537  در دسته بندی علوم اجتماعی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فرار مغزها و نظريه كوچ مجازي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *