خانه / علوم اجتماعی / مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

دانلود فایل مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

 

عنوان فایل : مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

دسته بندی : علوم اجتماعی

برچسب ها:

 

مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

تعداد صفحه : 19مقدمه: مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها با توجه به شرح وظايف قانوني از پيچيدگي‌ها و اهميت خاص خود برخوردار مي باشد. لذا مركز آموزشي و پژوهشي با وقوف كامل به اين مطلب برنامه‌هاي متعددي را براي افزايش و ارتقاء سطح دانش و آگاهي مديران و سرپرستان سازمان اجراء نموده است كه از‌آن جمله برگزاري دوره هاي آموزشي متعدد و متنوع مي باشد. در كنار اين فعاليت‌هاي‌آموزشي در سال 1377 از سوي اين مركز طرحي به نام «طرح كميته ارزيابي…

 

کد فایل مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها : 317541

| علوم اجتماعی

جهت دانلود مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها در کادر زیر کلیک کنید

مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

مشخصات مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها  با کد فایل 317541  در دسته بندی علوم اجتماعی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مديريت و سرپرستي در سازمان زندانها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *