خانه / علوم اجتماعی / نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

دانلود فایل نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

 

عنوان فایل : نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

دسته بندی : علوم اجتماعی

برچسب ها:

 

نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

تعداد صفحه : 20«نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام» «فقر را می توان به غده یی سرطانی تشبیه کرد که اگر به موقع درمان نشود، تمام پیکره ی جامعه را دربر می گیرد و از پای در می آورد. به رغم دیدگاه های مختلفی که در طول تاریخ درباره ی علت پیدایش فقر و شیوه ی رویارویی با آن وجود داشته است، امروزه محرومیت زدایی یکی از اهداف همه ی نظامها و مکاتب شمرده می شود؛ هر چند درباره ی راه رسیدن به آن اختلاف وجود دارد. اسلام، چون دیگر ادیان الهی، به این…

 

کد فایل نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام : 317544

| علوم اجتماعی

جهت دانلود نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام در کادر زیر کلیک کنید

نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

مشخصات نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام  با کد فایل 317544  در دسته بندی علوم اجتماعی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نگاهی به فقر و فقرزدایی از دیدگاه اسلام ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *