خانه / زمین شناسی / مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

دانلود فایل مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

 

عنوان فایل : مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

دسته بندی : زمین شناسی

برچسب ها:

 

مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

فرمت فایل: ورد – Word  
( مرجع فایل – قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 51طراحي و استخراج پارامترهاي طراحي معدن گل گهر – شيب ديواره: زاويه شيب كلي ديواره معدن روباز اثرات تعيين كننده اي بر اقتصاد معدن مي گذارد. تلفيق كلي اطلاعات زمين شناسي، شرايط، شيب و امتداد در زه ها و ناپيوستگي هاي محلي، آب زيرزميني و غيره منجر به طوالي شيب ديواره معدن مي شوند كه اين زاويه بطور مسقيم با خطر ريزش در ارتباط است. در صورتي كه اين مطالعات در مراحل اوليه…

 

کد فایل مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن : 317909

| زمین شناسی

جهت دانلود مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن در کادر زیر کلیک کنید

مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

مشخصات مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن  با کد فایل 317909  در دسته بندی زمین شناسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مراحل استخراج و اكتشاف يك معدن ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *