خانه / مدیریت / دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

دانلود فایل دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

 

عنوان فایل : دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

دسته بندی : مدیریت

برچسب ها: دانلود پاورپوینت نیما یوشیج,دانلود پاورپوینت درباره نیما,دانلود پاورپوینت زندگی نیما,پاورپوینت زندگی نیما یوشیج,پاورپوینت اشعار نیما یوشیج,پاورپوینت جامع نیما یوشیج,پاورپوینت رایگان زندگی نیما

 

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج در 27 اسلاید برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است.
بخش هایی از پاورپوینت
اسلاید اول تا هفتم – سال های اولیه زندگی
—نیما در سال ۱۲۷۴ هجری شمسی در روستای یوش، از توابع بخش بلده شهرستان نور، به‌دنیا آمد. — پدرش ابراهیم‌خان اِعظام‌السلطنه، متعلق به خانواده‌ای قدیمی مازندران بود و به کشاورزی و گله‌داری مشغول بود. — پدر نیما زندگی روستایی، تیراندازی و اسب‌سواری را به وی آموخت….

 

کد فایل دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج : 319337

دانلود پاورپوینت نیما یوشیج,دانلود پاورپوینت درباره نیما,دانلود پاورپوینت زندگی نیما,پاورپوینت زندگی نیما یوشیج,پاورپوینت اشعار نیما یوشیج,پاورپوینت جامع نیما یوشیج,پاورپوینت رایگان زندگی نیما | مدیریت

جهت دانلود دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج در کادر زیر کلیک کنید

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

مشخصات دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج  با کد فایل 319337  در دسته بندی مدیریت  با برچسب های فایل دانلود پاورپوینت نیما یوشیج,دانلود پاورپوینت درباره نیما,دانلود پاورپوینت زندگی نیما,پاورپوینت زندگی نیما یوشیج,پاورپوینت اشعار نیما یوشیج,پاورپوینت جامع نیما یوشیج,پاورپوینت رایگان زندگی نیما  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و اشعار نیما یوشیج ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *