خانه / برق / مقاله سنسور گاز مادون قرمز

مقاله سنسور گاز مادون قرمز

دانلود فایل مقاله سنسور گاز مادون قرمز

مقاله  سنسور گاز مادون قرمز

 

عنوان فایل : مقاله سنسور گاز مادون قرمز

دسته بندی : برق

برچسب ها:

 

مقاله  سنسور گاز مادون قرمز

مقاله سنسور گاز مادون قرمز

چكيده : سنسور گاز مادون قرمز با توليد امواج مادون قرمز وتشعشع آن در محدوده اي مشخص مي تواند گاز معين شده را تشخيص دهد . امواج مادونقرمز در كانالي بنام سلول گازي در حال تابش هستند . هنگامي كه گاز مورد نظر وارد اين سلول گازي شد تحت تابش امواج مادون قرمز قرار مي گيرد .اين امواج با برخورد با گاز مورد نظر با طول موج معين ، جلوي تابش امواج مادون قرمز را مي گيرد ومانع رسيدن امواج به قمست آشكارساز سنسور ميشود . هرچه غلظت گاز زياد باشد امواج مادون قرمز…

 

کد فایل مقاله سنسور گاز مادون قرمز : 319519

| برق

جهت دانلود مقاله سنسور گاز مادون قرمز در کادر زیر کلیک کنید

مقاله  سنسور گاز مادون قرمز

مشخصات مقاله سنسور گاز مادون قرمز  با کد فایل 319519  در دسته بندی برق  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مقاله سنسور گاز مادون قرمز

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مقاله سنسور گاز مادون قرمز ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *