خانه / مدیریت / دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

دانلود فایل دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

 

عنوان فایل : دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

دسته بندی : مدیریت

برچسب ها: دانلود پاورپوینت خوزستان,پاورپوینت درباره خوزستان,پاورپوینت استان خوزستان,دانلود رایگان پاورپوینت,دانلود اسلاید خوزستان,دانلود رایگان پاورپوینت اهواز,پاورپوینت در مورد خوزستان

 

دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

پاورپوینت آشنایی با استان خوزستان در 30 اسلاید برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است.
بخش هایی از پاورپوینت
اسلاید اول
استان خوزستان استانی در جنوب غربی ایران است، که در کرانه خلیج فارس قرار دارد و مرکز تولید نفت و گاز ایران به‌شمار می‌آید. مساحت استان خوزستان ۶۴٫۰۵۷ کیلومتر مربع است و با جمعیتی معادل ۴٬۷۱۰٬۵۰۶ نفر (۱۳۹۵)، به‌عنوان پنجمین استان پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. شهر اهواز مرکز استان خوزستان است.
از لحاظ تاریخی،…

 

کد فایل دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل) : 319676

دانلود پاورپوینت خوزستان,پاورپوینت درباره خوزستان,پاورپوینت استان خوزستان,دانلود رایگان پاورپوینت,دانلود اسلاید خوزستان,دانلود رایگان پاورپوینت اهواز,پاورپوینت در مورد خوزستان | مدیریت

جهت دانلود دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل) در کادر زیر کلیک کنید

دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

مشخصات دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)  با کد فایل 319676  در دسته بندی مدیریت  با برچسب های فایل دانلود پاورپوینت خوزستان,پاورپوینت درباره خوزستان,پاورپوینت استان خوزستان,دانلود رایگان پاورپوینت,دانلود اسلاید خوزستان,دانلود رایگان پاورپوینت اهواز,پاورپوینت در مورد خوزستان  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل)

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود پاورپوینت استان خوزستان(با توضیحات کامل) ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *