خانه / مدیریت / پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

دانلود فایل پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

 

عنوان فایل : پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

دسته بندی : مدیریت

برچسب ها: پاورپوینت رایگان صنایع دستی,پاورپوینت رایگان بافت فرش,دانلود پاورپوینت بافت,دانلود پاورپوینت صنایع دستی,دانلود پاورپوینت بافت گلیم,پاورپوینت رایگان بافت,دانلود پاورپوینت کار و فناوری

 

پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

پاورپوینت صنایع دستی(بافت) درس کار و فناوری در 22 اسلاید برای ارائه در سمینارهای کلاسی تهیه شده است.
بخش هایی از پاورپوینت
بافندگى یکی از هنرهای ب شر از ابتدای زندگی وی بوده است. انسانها توانستهاند با استفاده از هنر بافندگى بسیارى از نیازهای خود را برطرف کنند. شما نیز میتوانید با فرا گرفتن تعدادى از مهارتهای بافندگى در این پودمان، برخی از نیازهای خود، خانواده و مدرسه را برطرف کنید.
تاکنون اندیشیده اید که با داشتن یک نخ چه کارهایی میتوانید…

 

کد فایل پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری : 319684

پاورپوینت رایگان صنایع دستی,پاورپوینت رایگان بافت فرش,دانلود پاورپوینت بافت,دانلود پاورپوینت صنایع دستی,دانلود پاورپوینت بافت گلیم,پاورپوینت رایگان بافت,دانلود پاورپوینت کار و فناوری | مدیریت

جهت دانلود پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری در کادر زیر کلیک کنید

پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

مشخصات پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری  با کد فایل 319684  در دسته بندی مدیریت  با برچسب های فایل پاورپوینت رایگان صنایع دستی,پاورپوینت رایگان بافت فرش,دانلود پاورپوینت بافت,دانلود پاورپوینت صنایع دستی,دانلود پاورپوینت بافت گلیم,پاورپوینت رایگان بافت,دانلود پاورپوینت کار و فناوری  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پاورپوینت صنایع دستی(بافت)درس کار و فناوری ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *