خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / روش تحقیق مدیریت 24 ص

روش تحقیق مدیریت 24 ص

دانلود فایل روش تحقیق مدیریت 24 ص

روش تحقیق مدیریت 24 ص

 

عنوان فایل : روش تحقیق مدیریت 24 ص

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

روش تحقیق مدیریت 24 ص

فرمت فایل: ورد – Word  
( مرجع فایل – قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 36فصل اول اهداف پژوهش 1رزیابی رهبری افراد ( مدیریت ) انسانگرا – کارگرا با استفاده از نظریه فیدلر را در مدارس ابتدائی ، راهنمائی و متوسطه در رابطه با مدیران و کارکنان را مورد آزمایش قرار دهد . به ویژگیهای کلی مدیران آموزشی نظیر ، سطح تحصیلات ، مدک تحصیلی مرتبط با مدیریت ، آموزش های ضمن خدمت مدیریت ، سابقه خدمت و جنسیت دست یافت . ارتباط گرایش کاری یا رابطه ای…

 

کد فایل روش تحقیق مدیریت 24 ص : 321220

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود روش تحقیق مدیریت 24 ص در کادر زیر کلیک کنید

روش تحقیق مدیریت 24 ص

مشخصات روش تحقیق مدیریت 24 ص  با کد فایل 321220  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد روش تحقیق مدیریت 24 ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( روش تحقیق مدیریت 24 ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *