فایل جدید
خانه / زبان و ادبیات فارسی / آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

دانلود فایل آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

 

عنوان فایل : آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

دسته بندی : زبان و ادبیات فارسی

برچسب ها:

 

آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

فرمت فایل: ورد – Word  
( مرجع فایل – قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 23آب باد خاك آتش در بوستان سعدي فهرست مطالب . مقدمه . باب اول در عدل و تدبير و راي. باب دوم در احسان . باب سوم در عشق و مستي و شور . باب چهارم در تواضع . مقدمه‌ همه كس مي داند كه شيخ سعدي شيرازي گذشته از قصايد و غزليات بي نظيري كه از خود با يادگار گذاشته است ، دو كتاب يكي به نثر موسوم به «گلستان» و يكي به نظم معروف به «بوستان» به نگارش در آورده است كه شايد…

 

کد فایل آب بادخاك آتش در بوستان سعدی : 322051

| زبان و ادبیات فارسی

جهت دانلود آب بادخاك آتش در بوستان سعدی در کادر زیر کلیک کنید

آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

مشخصات آب بادخاك آتش در بوستان سعدی  با کد فایل 322051  در دسته بندی زبان و ادبیات فارسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آب بادخاك آتش در بوستان سعدی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آب بادخاك آتش در بوستان سعدی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *