خانه / برق / آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

دانلود فایل آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

 

عنوان فایل : آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

دسته بندی : برق

برچسب ها:

 

آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

فرمت فایل: ورد – Word  
( مرجع فایل – قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 53آزمايش شماره (1) : آشنايي به وسايل اندازه گيري هدف : آشنايي با مولتي متر عقربه اي ( آنالوگ ) و طريقه اندازه گيري چند كميت با آن , همچنين آشنايي با گالوانومتر و چگونگي كاربرد آن . زمينه نظري : دستگاه اندازه گيري عقربه اي يا آنالوگ از يك قاب متحرك تشكيل شده كه در داخل يك ميدان مغناطيسي دائمي قرار گرفته و ميزان چرخش آن را عقربه نشان مي دهد . وقتي جريان معيني از قاب متحرك…

 

کد فایل آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي : 326053

| برق

جهت دانلود آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي در کادر زیر کلیک کنید

آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

مشخصات آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي  با کد فایل 326053  در دسته بندی برق  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آزمايش آشنايي با مولتي متر عقربه اي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *