خانه / برق / آشنائي با گيت هاي منطقي

آشنائي با گيت هاي منطقي

دانلود فایل آشنائي با گيت هاي منطقي

آشنائي با گيت هاي منطقي

 

عنوان فایل : آشنائي با گيت هاي منطقي

دسته بندی : برق

برچسب ها:

 

آشنائي با گيت هاي منطقي

فرمت فایل: ورد – Word  
( مرجع فایل – قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 15آشنائي با گيت هاي منطقي گيت ها از اجزا تشكيل دهنده يك سيستم ديجيتالي محسوب مي شوند. هر گيت يك عمل منطقي را انجام مي دهد مانند عدل منطقي AND و امثالهم. اينك سمبل مداري و عمل منطقي چند گيت را توضيح مي دهيم. گيت AND در مدارات منطقي دو حالت وجود دارد يا ولتاژ داريم كه آن را با 1 يا H نشان مي دهند.يا ولتاژ نداريم كه آن را با O يا L نشان مي دهند. در گيت AND زماني خروجي High است كه هر…

 

کد فایل آشنائي با گيت هاي منطقي : 326077

| برق

جهت دانلود آشنائي با گيت هاي منطقي در کادر زیر کلیک کنید

آشنائي با گيت هاي منطقي

مشخصات آشنائي با گيت هاي منطقي  با کد فایل 326077  در دسته بندی برق  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آشنائي با گيت هاي منطقي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آشنائي با گيت هاي منطقي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *