خانه / برق / انواع خطوط مخابراتی

انواع خطوط مخابراتی

دانلود فایل انواع خطوط مخابراتی

انواع خطوط مخابراتی

 

عنوان فایل : انواع خطوط مخابراتی

دسته بندی : برق

برچسب ها:

 

انواع خطوط مخابراتی

فرمت فایل: ورد – Word  
( مرجع فایل – قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 6انواع خطوط مخابراتی . PSTN: منظور از آن شبکه مخابراتي عمومي مي باشد. (Public Switched Telephone Network) خطوط آنالوگ معمولي: منظور از اين خطوط همان خطوط تلفني معمولي مي باشد. نرخ انتقال Data توسط اين خطوط حداکثر 33.6 Kb/s مي باشد. استفاده از اين خطوط براي اتصال به اينترنت در کشورمان بسيار رايج مي باشد. T1: نام خطوط مخابراتي مخصوصي است که در آمريکا و کانادا ارائه مي شود. بر روي هر خط T1…

 

کد فایل انواع خطوط مخابراتی : 326117

| برق

جهت دانلود انواع خطوط مخابراتی در کادر زیر کلیک کنید

انواع خطوط مخابراتی

مشخصات انواع خطوط مخابراتی  با کد فایل 326117  در دسته بندی برق  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد انواع خطوط مخابراتی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( انواع خطوط مخابراتی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *