خانه / برق / ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر

ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر

دانلود فایل ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر

ایمنی برق  تدابير ايمنی برق در معابر

 

عنوان فایل : ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر

دسته بندی : برق

برچسب ها:

 

ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر

فرمت فایل: ورد – Word  
( مرجع فایل – قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 18ايمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر 1-از نصب و چسباندن هرگونه پلاکارد ، اعلاميه و غيره بر روی تيرهای برق و درب پستهاي برق جدا خودداری نمائيد . 2-صعود از تير به هر منظوری حوادث ناگواری بدنبال داشته و ممنوع است. 3-سيم کشی و برقدار نمودن سردرهای فلزی حوادث ناگواری بدنبال دارند. 4-هنگام استفاده از جرثقيل و بتونر و ديگر تجهيزات و ماشين آلات بلند بايستی فاصله مجاز نسبت…

 

کد فایل ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر : 326127

| برق

جهت دانلود ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر در کادر زیر کلیک کنید

ایمنی برق  تدابير ايمنی برق در معابر

مشخصات ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر  با کد فایل 326127  در دسته بندی برق  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ایمنی برق تدابير ايمنی برق در معابر ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *