خانه / حقوق / تحقیق تست هاي غير مخرب

تحقیق تست هاي غير مخرب

دانلود فایل تحقیق تست هاي غير مخرب

تحقیق تست هاي غير مخرب

 

عنوان فایل : تحقیق تست هاي غير مخرب

دسته بندی : حقوق

برچسب ها:

 

تحقیق تست هاي غير مخرب

فرمت فایل: ورد(word) _ قابل ویرایش و بخشی از متن تحقیق – ,  
( — قابل ویرایش ) 
 
تعداد صفحه : 6تست هاي غير مخرب Non Destructive Testing (N.D.T) آزمونهای غیر مخرب : به سلسله آزما یشهایی اطلاق می گردد که انجام آنها بر روی قطعه با عث تخریب قطعه نمی گردد . آزمون های مخرب : کلیه آزمایشهای مکانیکی (کشش، فشار، ضربه . . .). آزمون های غیر مخرب:1- بازرسی چشمی Visualin Spection . 2- آزمایش مايع نافذ Test Penetration Liquid . 3-آزمایش ذرات مغناطیسی Magnetic particle test . 4- آزمایش ماوراء صوت…

 

کد فایل تحقیق تست هاي غير مخرب : 464799

| حقوق

جهت دانلود تحقیق تست هاي غير مخرب در کادر زیر کلیک کنید

تحقیق تست هاي غير مخرب

مشخصات تحقیق تست هاي غير مخرب  با کد فایل 464799  در دسته بندی حقوق  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحقیق تست هاي غير مخرب

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحقیق تست هاي غير مخرب ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *