خانه / سایر محصولات / دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

دانلود فایل دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

 

عنوان فایل : دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

دسته بندی : سایر محصولات

برچسب ها:

 

دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

کتاب هنر گوش دادن، اثری نوشته ی اریک فروم است که نخستین بار در سال 1991 منتشر شد. اگرچه فروم قصد داشت آثارش را به عنوان روان درمانگری بالینی به انتشار برساند، این آرزو هیچ وقت در زمان حیات او به واقعیت تبدیل نشد. اما این کتاب، درست همین کار را می کند. کتاب هنر گوش دادن، اطلاعات جدید و جذابی را در مورد فروم به عنوان یک درمانگر و همچنین، شیوه ی مواجهه ی او با رنج های روانی بیمارانش در اختیار مخاطبین می گذارد. هر فصل از این اثر، غیررسمی بودن و…

 

کد فایل دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم : 707569

| سایر محصولات

جهت دانلود دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم در کادر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

مشخصات دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم  با کد فایل 707569  در دسته بندی سایر محصولات  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود کتاب هنر گوش دادن اریک فروم ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *