خانه / سایر محصولات / کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

دانلود فایل کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

 

عنوان فایل : کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

دسته بندی : سایر محصولات

برچسب ها: کتاب صوتی,جین آستن,دانلود کتاب صوتی غرور و تعصب,دانلود فایل صوتی کتاب,غرور و تعصب کتاب صوتی,خرید کتاب قیمت کتاب,رمان عاشقانه غرور و تعصب صوتی

 

کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

کتاب صوتی «غرور و تعصب» از جین آستن
 
درباره کتاب:
رمان غرور و تعصب ماجرای دختری از طبقۀ متوسط را روایت می‌کند که مردی مغرور و ثروتمند عاشق او می‌شود. آغاز ماجرا اینگونه است که «بینگلی» مردی ثروتمند و خوش سیما، همسایه خانواده «بنت» می ‌شود. الیزابت دومین دختر خانوادۀ بنت و شخصیت اصلی این داستان است که با مسائل مربوط به رفتار، تربیت، اخلاق، آموزش و پرورش و ازدواج در طبقۀ ثروتمند بریتانیا درگیر می‌شود. 
این…

 

کد فایل کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن : 707381

کتاب صوتی,جین آستن,دانلود کتاب صوتی غرور و تعصب,دانلود فایل صوتی کتاب,غرور و تعصب کتاب صوتی,خرید کتاب قیمت کتاب,رمان عاشقانه غرور و تعصب صوتی | سایر محصولات

جهت دانلود کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن در کادر زیر کلیک کنید

کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

مشخصات کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن  با کد فایل 707381  در دسته بندی سایر محصولات  با برچسب های فایل کتاب صوتی,جین آستن,دانلود کتاب صوتی غرور و تعصب,دانلود فایل صوتی کتاب,غرور و تعصب کتاب صوتی,خرید کتاب قیمت کتاب,رمان عاشقانه غرور و تعصب صوتی  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن

  • تذکر : فایل مورد نظر ( کتاب صوتی غرور و تعصب از جین آستن ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *