خانه / سایر محصولات / دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

دانلود فایل دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

 

عنوان فایل : دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

دسته بندی : سایر محصولات

برچسب ها:

 

دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

کتاب اسطوره های خاور دور دونا روزنبرگ این کتاب گزارش اساطیر خاور دور به روایت خانم دونا روزنبرگ ، از چهره های سرشناس اسطوره شناسی غرب است . روایت او از اساطیر ملل مختلف در این کتاب ، گرچه حکایت های حماسی دراز را تخلیص کرده ، ولی طرح اصلی حکایت و سبک و شخصیت پردازی آنها دقیقا به گونه ای است که در متون اصلی آمده . خانم دونا روزنبرگ در این کتاب از اسطوره های ملل دور برداشتی خاص دارد و روایت خود را از این اساطیر بر پایه ی تقسیم بندی مشخصی نقل کرده و…

 

کد فایل دانلود کتاب اسطوره های خاور دور : 707405

| سایر محصولات

جهت دانلود دانلود کتاب اسطوره های خاور دور در کادر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

مشخصات دانلود کتاب اسطوره های خاور دور  با کد فایل 707405  در دسته بندی سایر محصولات  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود کتاب اسطوره های خاور دور

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود کتاب اسطوره های خاور دور ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *