فایل جدید
خانه / مدیریت / پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

دانلود فایل پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

 

عنوان فایل : پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

دسته بندی : مدیریت

برچسب ها:

 

پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

24اسلاید
امروزه موضوعی که به طور فزاینده برای محققان به امری آشکار تبدیل شده است، این است که شیوه های بازاریابی معمولی همیشه در دسترس نیستند و یا مناسب برای شرکت های کارآفرین نیستند. هنگامی که کارآفرین به دنبال فرصت های جدید با توجه به منابع محدود می باشد، باید رویکرد نوآورانه در مواجهه با این عدم اطمینان ها استفاده کرد. بازاریابی سنتی ممکن است برای شرکت هایی که در این محیط کسب و کار پویا رقابت می کنند، مناسب نباشد. مطالعات اخیر پیشنهاد می…

 

کد فایل پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه : 694885

| مدیریت

جهت دانلود پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه در کادر زیر کلیک کنید

پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

مشخصات پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه  با کد فایل 694885  در دسته بندی مدیریت  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پاورپوینت بازاریابی کارآفرینانه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *