خانه / آموزش / مهارتهای تربیت فرزند

مهارتهای تربیت فرزند

دانلود فایل مهارتهای تربیت فرزند

مهارتهای تربیت فرزند

 

عنوان فایل : مهارتهای تربیت فرزند

دسته بندی : آموزش

برچسب ها: فرزند پروری

 

مهارتهای تربیت فرزند

مهارتهای تربیت فرزند

امروزه هیچ پدر و مادری وجود ندارد که در زمینه رفتار با کودک خود با مشکل مواجه نشده باشد، تربیت فرزندان وظیفه سختی است که تقریبا تا آخر عمر ادامه دارد. چون دنیای کودکی، با دنیای بزرگسالان بسیار متفاوت بوده و بسیاری از افراد جامعه ما از روش‌های آموزشی و تربیتی مدرن در رابطه با آموزش کودکان اطلاعات چندانی ندارند. بی‌شک همه ما دوست داریم پدر و مادر شایسته‌ای باشیم. متاسفانه اکثر والدین بدون آموزش و آمادگی لازم در مسیر تربیت فرزندان گام…

 

کد فایل مهارتهای تربیت فرزند : 605643

فرزند پروری | آموزش

جهت دانلود مهارتهای تربیت فرزند در کادر زیر کلیک کنید

مهارتهای تربیت فرزند

مشخصات مهارتهای تربیت فرزند  با کد فایل 605643  در دسته بندی آموزش  با برچسب های فایل فرزند پروری  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مهارتهای تربیت فرزند

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مهارتهای تربیت فرزند ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.