خانه / سایر موضوعات سرگرمی / مانهوا The Gamer قسمت 1-314

مانهوا The Gamer قسمت 1-314

دانلود فایل مانهوا The Gamer قسمت 1-314

مانهوا The Gamer قسمت 1-314

 

عنوان فایل : مانهوا The Gamer قسمت 1-314

دسته بندی : سایر موضوعات سرگرمی

برچسب ها:

 

مانهوا The Gamer قسمت 1-314

مانهوا The Gamer قسمت 1-314

خلاصه داستان: هان جی ـ هان، یک پسربچه معمولی دبیرستانی، ناگهان صاحب قدرتی خاص می شود؛ قدرتی که با آن می‌تواند کل دنیای خود را به یک محیط بازی تبدیل کند. او می‌تواند سطح قدرت دیگران را مشاهده کند، به مختصات اشیاء ظاهرا معمولی پی ببرد، قدرت بگیرد و حتی سطح خود را افزایش دهد! داستان هان جی ـ سان در کشف و استفاده از این قدرت را دنبال کنید، شاید حتی به خاستگاه این قدرت هم پی بردید….

 

کد فایل مانهوا The Gamer قسمت 1-314 : 691766

| سایر موضوعات سرگرمی

جهت دانلود مانهوا The Gamer قسمت 1-314 در کادر زیر کلیک کنید

مانهوا The Gamer قسمت 1-314

مشخصات مانهوا The Gamer قسمت 1-314  با کد فایل 691766  در دسته بندی سایر موضوعات سرگرمی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مانهوا The Gamer قسمت 1-314

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مانهوا The Gamer قسمت 1-314 ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *