خانه / داستان / دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود فایل دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

 

عنوان فایل : دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

دسته بندی : داستان

برچسب ها:

 

دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود جزء از کل ترجمه فارسی
جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. کاوشی است ژرف در اعماق روح انسان و ماهیت تمدن. سفر در دنیایی است که نمونه اش را کمتر دیده اید. رمانی عمیق و پرماجرا و فلسفی که ماهها…

 

کد فایل دانلود جزء از کل ترجمه فارسی : 691741

| داستان

جهت دانلود دانلود جزء از کل ترجمه فارسی در کادر زیر کلیک کنید

دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

مشخصات دانلود جزء از کل ترجمه فارسی  با کد فایل 691741  در دسته بندی داستان  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود جزء از کل ترجمه فارسی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود جزء از کل ترجمه فارسی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *