خانه / داستان / دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دانلود فایل دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

 

عنوان فایل : دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دسته بندی : داستان

برچسب ها:

 

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

دانلود رايگان كتاب بيشعوري
این کتاب درباره بیشعوری در دوره معاصر است. بله، بیشعوری! و تاثیر عمیقی که بیشعورها با نفوذ در اجتماع، سیاست، علوم، تجارت، دین و امثال اینها در دنیای معاصر می گذارند. به نظر نویسنده، بیشعورها احمق نیستند، اتفاقا بیشتر آنها نابغه اند؛ اما نابغه هایی خودخواه؛ مردم آزار، با اعتماد به نفس بالا و البته وقیح که نتیجه تیزبازی هایشان در نهایت به ضرر خودشان و اطرافیانشان می شود. نویسنده با شوخ طبعی و یک عالمه…

 

کد فایل دانلود رايگان كتاب بيشعوري : 691746

| داستان

جهت دانلود دانلود رايگان كتاب بيشعوري در کادر زیر کلیک کنید

دانلود رايگان كتاب بيشعوري

مشخصات دانلود رايگان كتاب بيشعوري  با کد فایل 691746  در دسته بندی داستان  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود رايگان كتاب بيشعوري

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود رايگان كتاب بيشعوري ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *