خانه / نرم افزار / برنامه مسنجر عالی Q chat

برنامه مسنجر عالی Q chat

دانلود فایل برنامه مسنجر عالی Q chat

برنامه مسنجر عالی Q chat

 

عنوان فایل : برنامه مسنجر عالی Q chat

دسته بندی : نرم افزار

برچسب ها:

 

برنامه مسنجر عالی Q chat

برنامه مسنجر عالی Q chat

برنامه مسنجر عالی Q chat
برنامه ایست که شما را همیشه با دوستان و آشنایان خود متصل نگه داشته و امکان پیدا کردن دوستان جدید را نیز فراهم میکند. این برنامه با بیش از یک میلیارد کاربر جزو محبوبترین برنامه های چت تاریخ است، طوریکه همیشه حدقل 100 میلیون کاربر در آن آنلاین هستند. با نصب این برنامه قادر خواهید بود علاوه بر چت، تماسهای صوتی و تصویری رایگان نیز برقرار کنید. از قابلیتهای جالب این اپلیکیشن دارا بودن مترجم داخلی است که میتوانید…

 

کد فایل برنامه مسنجر عالی Q chat : 691754

| نرم افزار

جهت دانلود برنامه مسنجر عالی Q chat در کادر زیر کلیک کنید

برنامه مسنجر عالی Q chat

مشخصات برنامه مسنجر عالی Q chat  با کد فایل 691754  در دسته بندی نرم افزار  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد برنامه مسنجر عالی Q chat

  • تذکر : فایل مورد نظر ( برنامه مسنجر عالی Q chat ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *