خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / خورندگی و رسوب گذاری

خورندگی و رسوب گذاری

دانلود فایل خورندگی و رسوب گذاری

خورندگی و رسوب گذاری

 

عنوان فایل : خورندگی و رسوب گذاری

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

خورندگی و رسوب گذاری

خورندگی و رسوب گذاری

حجم فایل : 1.4 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 25 خورندگی و رسوب گذاری خورندگی و رسوب گذاری انتهايي ترين عملياتي كه در تصفيه خانه هاي آب بايد انجام شود عمل تثبيت يا پايداري سازي آب (water stabilization) است. در شرايطي كه ويژگي هاي كيفي آب نظير سختي و قليائيت و دما و TDS و pH متعادل نباشد در اين صورت آب تصفيه شده ممكن است خورنده و يا رسوب دهنده باشد. پديده خورندگي و يا رسوب گذاري منجر به كاهش عمر مفيد شبكه آب و ضررهاي اقتصادي زيادي مي شود. خوردگی به…

 

کد فایل خورندگی و رسوب گذاری : 687759

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود خورندگی و رسوب گذاری در کادر زیر کلیک کنید

خورندگی و رسوب گذاری

مشخصات خورندگی و رسوب گذاری  با کد فایل 687759  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد خورندگی و رسوب گذاری

  • تذکر : فایل مورد نظر ( خورندگی و رسوب گذاری ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *