خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / خوراک به عنوان دارو

خوراک به عنوان دارو

دانلود فایل خوراک به عنوان دارو

خوراک به عنوان دارو

 

عنوان فایل : خوراک به عنوان دارو

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

خوراک به عنوان دارو

خوراک به عنوان دارو

حجم فایل : 951.9 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 20 بنام خدا خوراک به عنوان دارو سردرد؟ ماهی بخورید!!به مقدار کافی ماهی بخورید.. روغن ماهی از سردرد جلوگیری می کند. همانطور که زنجبیل عمل می کند و تورم و درد را کاهش می دهد. برای جلوگیری از تب و لرز چای بنوشید!با نوشیدن مرتب چای از ایجاد رسوبات چربی روی دیواره های رگها جلوگیری کنید. (در واقع چای اشتها را کم می کند و وزن بدن را کنترل می کند.. چای سبز برای سیستم ایمنی بدن بسیار موثر می باشد.)! مرض…

 

کد فایل خوراک به عنوان دارو : 687761

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود خوراک به عنوان دارو در کادر زیر کلیک کنید

خوراک به عنوان دارو

مشخصات خوراک به عنوان دارو  با کد فایل 687761  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد خوراک به عنوان دارو

  • تذکر : فایل مورد نظر ( خوراک به عنوان دارو ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *