خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / خصوصیات ویبریو ها

خصوصیات ویبریو ها

دانلود فایل خصوصیات ویبریو ها

خصوصیات ویبریو ها

 

عنوان فایل : خصوصیات ویبریو ها

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

خصوصیات ویبریو ها

خصوصیات ویبریو ها

حجم فایل : 964.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 37 بنام خدا گونه های مختلف جنس ویبریو که باعث عفونت در انسان می شوند. خصوصیات ویبریو ها باسیلهای گرم منفی خمیده به شکل ویرگول می باشند که در محیط کشت بعد از ساب کالچر بصورت دراز ، موازی و صاف دیده می شوند.دارای حرکت سریع می باشند(Dartmotion). این حرکت آنها توسط یک تاژک قطبی انجام می شود(مونوتریکوس) بدون اسپور هستند. بی هوازی اختیاری هستند.تست کاتالاز آنها مثبت می باشد.تست اکسیداز آنها مثبت می…

 

کد فایل خصوصیات ویبریو ها : 687774

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود خصوصیات ویبریو ها در کادر زیر کلیک کنید

خصوصیات ویبریو ها

مشخصات خصوصیات ویبریو ها  با کد فایل 687774  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد خصوصیات ویبریو ها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( خصوصیات ویبریو ها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *