خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

دانلود فایل خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

 

عنوان فایل : خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

حجم فایل : 586.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 13 خرس و خرس قطبی(تحقیق دانش آموزی) سلام. من خرس قطبی ام، یک حیوان بسیار بزرگ که در خشکی زندگی می کند. خانه ی من در قطب شمال است.در آن جا هوا همیشه خیلی سرد است. اما چربی های زیر پوست و موهایم مرا گرم نگه می  دارند.غذای مورد علاقه ی من خوک های دریایی و فوک ها هستند. من می توانم خیلی خوب بوها را بشنوم. مثلاً اگر یک فوک یا خوک دریایی در یک جای دور باشد من می توانم به کمک بو کشیدن آن را پیدا کنم….

 

کد فایل خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی : 687778

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی در کادر زیر کلیک کنید

خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

مشخصات خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی  با کد فایل 687778  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( خرس و خرس قطبی تحقیق دانش آموزی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *