خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / جنگل زدايي مرگ سبز

جنگل زدايي مرگ سبز

دانلود فایل جنگل زدايي مرگ سبز

جنگل زدايي مرگ سبز

 

عنوان فایل : جنگل زدايي مرگ سبز

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

جنگل زدايي مرگ سبز

جنگل زدايي مرگ سبز

حجم فایل : 1.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 27 بنام خدا جنگل زدايي مرگ سبز مقدمه جنگل زدایی سومین منبع انتشار گازهای گلخانه ای در جهان است. اثرات جنگل زدایی بر اقلیم اساساً به دلیل تغییر کاربری اراضی، تغییر پوشش گیاهی زمین، سوزاندن و قطع یکسره جنگلهاست که منجر به انتشارات جوی، عدم تعادل کربن در جو و خاک، فرسایش آبی و بادی می شود. تغییر کاربری زمین و پوشش گیاهی در اثر فعالیتهای انسانها طی عملیات مختلف منجر به تغییر اقلیم می شود….

 

کد فایل جنگل زدايي مرگ سبز : 687841

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود جنگل زدايي مرگ سبز در کادر زیر کلیک کنید

جنگل زدايي مرگ سبز

مشخصات جنگل زدايي مرگ سبز  با کد فایل 687841  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد جنگل زدايي مرگ سبز

  • تذکر : فایل مورد نظر ( جنگل زدايي مرگ سبز ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *