خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

دانلود فایل جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

 

عنوان فایل : جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

حجم فایل : 1.0 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 38 بنام خدا جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز جلسه سوم حل هرگاه 22.6 گرم رادیوم – 226 در اختیار داشته باشیم و پس از ده سال میزان 0.096 گرم از آن تجزیه شود. نیمه عمر رادیوم را محاسبه کنید؟ حل اکتیویته 22.6 گرم رادیوم چند کوری، میکروکوری ، میلی کوری و بکرل است؟با توجه به جرم اتمی Ra-226 و عدد آووگادرو میتوان تعداد ذره در جرم مورد نظر را بدست آورد حل اکتیویته ماده فوق الذکر پس از 10 سال به چه میزان خواهد…

 

کد فایل جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز : 687842

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز در کادر زیر کلیک کنید

جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

مشخصات جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز  با کد فایل 687842  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز

  • تذکر : فایل مورد نظر ( جنبه هاي بهداشتي پرتوهاي يونساز ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *