خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / جمع متناظر با يك بردار

جمع متناظر با يك بردار

دانلود فایل جمع متناظر با يك بردار

جمع متناظر با يك بردار

 

عنوان فایل : جمع متناظر با يك بردار

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

جمع متناظر با يك بردار

جمع متناظر با يك بردار

حجم فایل : 1.1 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 8 بنام خدا 3/17/2020 1 3/17/2020 2 جمع متناظر با يك بردار انتهاي بردار = طول بردار + ابتداي بردار 3/17/2020 3 بردار 3+ ابتدا در 2- را رسم كنيد و براي آن يك جمع بنويسيد 0 1+ 2+ 3+ 1- 2- 3+ ابتدای بردار چه عددی است ؟ 2- انتهای بردار چه عددی است ؟ 3+ طول ( اندازه ) این بردار چقدر است ؟ 1+ ابتداي بردار طول بردار انتهاي بردار (2-) انتهاي بردار = طول بردار + ابتداي بردار + (3+) = (1+) 3/17/2020 4 بردار 3- ابتدا در 1- را رسم كنيد و براي آن يك جمع…

 

کد فایل جمع متناظر با يك بردار : 687843

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود جمع متناظر با يك بردار در کادر زیر کلیک کنید

جمع متناظر با يك بردار

مشخصات جمع متناظر با يك بردار  با کد فایل 687843  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد جمع متناظر با يك بردار

  • تذکر : فایل مورد نظر ( جمع متناظر با يك بردار ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *