خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / اختلالات سیستم عصبی صرع

اختلالات سیستم عصبی صرع

دانلود فایل اختلالات سیستم عصبی صرع

اختلالات سیستم عصبی صرع

 

عنوان فایل : اختلالات سیستم عصبی صرع

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

اختلالات سیستم عصبی صرع

اختلالات سیستم عصبی صرع

حجم فایل : 300.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 70 بنام خدا اختلالات سیستم عصبی صرع تشنج ناشی از تب منابع:هاکنبری، مریلین، درسنامه پرستاری کودکان، نشر سالمی سال 1390 اختلالات تشنجي seizure disorder تشنج نتيجه عملكرد نامناسب سيستم الكتريكي مغز است. علائم و نشانه هاي : عدم اگاهي يا تغيير در آگاهي حركات غير ارادي تغيير در درك رفتارها، احساسات و وضعيت قرار گيري تشنج شايعترين اختلال عصبي در كودكان است. صرع به معني بروز دو بار و يا بيشتر حمله…

 

کد فایل اختلالات سیستم عصبی صرع : 683441

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود اختلالات سیستم عصبی صرع در کادر زیر کلیک کنید

اختلالات سیستم عصبی صرع

مشخصات اختلالات سیستم عصبی صرع  با کد فایل 683441  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اختلالات سیستم عصبی صرع

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اختلالات سیستم عصبی صرع ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *