خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / اختلالات مایع آمنیوتیک

اختلالات مایع آمنیوتیک

دانلود فایل اختلالات مایع آمنیوتیک

اختلالات مایع آمنیوتیک

 

عنوان فایل : اختلالات مایع آمنیوتیک

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

اختلالات مایع آمنیوتیک

اختلالات مایع آمنیوتیک

حجم فایل : 628.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 24 اختلالات مایع آمنیوتیک (Disorders of amniotic fluid) اختلالات مایع آمنیوتیک کیسه ومایع آمنیوتیک محیطی سیال ومناسب برای جنین است مایع آمنیوتیک چیست؟ مایع آمنیوتیک ماده ای است که جنین رادر کیسه جنین احاطه کرده است .در نیمه اول بارداری مایع آمنیوتیک دارای خصوصیات مایع خارج سلولی جنین است ودر نیمه دوم بارداری تکامل عملکرد کلیوی وتکامل مورفولوژیک پوست وغشاهای مخاطی را منعکس می کند . وظایــف مایع…

 

کد فایل اختلالات مایع آمنیوتیک : 683446

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود اختلالات مایع آمنیوتیک در کادر زیر کلیک کنید

اختلالات مایع آمنیوتیک

مشخصات اختلالات مایع آمنیوتیک  با کد فایل 683446  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اختلالات مایع آمنیوتیک

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اختلالات مایع آمنیوتیک ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *