خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات

اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات

دانلود فایل اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات

اخلاق حرفه ای  ارزشها وا خلاقیات

 

عنوان فایل : اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

اخلاق حرفه ای  ارزشها وا خلاقیات

اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات

حجم فایل : 227.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 68 به نام خدا اخلاق حرفه ای (ارزشها وا خلاقیات) ما در کلاسی نشسته ایم که بیاموزیم چگونه در شغل خدماتی خود موفق تر باشیم هدفهای کلی ارتقاء دانش فراگیران در زمینه مدیریت اخلاقی و ارزشهای سازمانی قرآن کریم خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آن که خودشان بخواهند. پیامبر اکرم اگرحاکم ومدیرجامعه،دراخلاق و رفتارش تحولی حاصل گردد، زمان دگرگون می شود. اهداف و دستاوردهای این دوره آموزشی…

 

کد فایل اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات : 683449

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات در کادر زیر کلیک کنید

اخلاق حرفه ای  ارزشها وا خلاقیات

مشخصات اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات  با کد فایل 683449  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اخلاق حرفه ای ارزشها وا خلاقیات ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *