خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / اخلاق حرفه اي برای كتابداران

اخلاق حرفه اي برای كتابداران

دانلود فایل اخلاق حرفه اي برای كتابداران

اخلاق حرفه اي برای  كتابداران

 

عنوان فایل : اخلاق حرفه اي برای كتابداران

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

اخلاق حرفه اي برای  كتابداران

اخلاق حرفه اي برای كتابداران

حجم فایل : 96.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 25 اخلاق حرفه اي برای كتابداران دوره آموزشی اخلاق حرفه اي برای كتابداران و اطلاع رسانان شناخت كتاب به عنوان موضوع كار 2. شناخت كاربران (رابطه انسان با انسان ) كودك، نوجوان، جوان، بزرگسال، كهنسال و افرادي با نيازهاي ويژه 3. شناخت حرفه (جايگاه ملي و بين المللي) رابطه انسان با اطلاعات 4. شناخت اصول حرفه اي (فلسفه كتابداري و اطلاع رساني) 5. شناخت فضا و مكان كاري و حرفه اي شناخت عمومي اجزاء مورد…

 

کد فایل اخلاق حرفه اي برای كتابداران : 683455

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود اخلاق حرفه اي برای كتابداران در کادر زیر کلیک کنید

اخلاق حرفه اي برای  كتابداران

مشخصات اخلاق حرفه اي برای كتابداران  با کد فایل 683455  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اخلاق حرفه اي برای كتابداران

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اخلاق حرفه اي برای كتابداران ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *