اخلاق در آموزش

دانلود فایل اخلاق در آموزش

اخلاق در آموزش

 

عنوان فایل : اخلاق در آموزش

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

اخلاق در آموزش

اخلاق در آموزش

حجم فایل : 120.4 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 29 بنام خدا اخلاق در آموزش پیشینه اخلاق در ایران با نگاهی ژرف به تاریخ ایران و اسلام درمی یابیم که: خواجه نظام الملک درصدد اخلاقی کردن سلطان سلجوقی است. سعدی به سراغ مردم می رود تا اخلاق اجتماعی را آموزش دهد. ابن ندیم متون خاصی را در زمینه اخلاق ارائه می دهدخواجه نصیرالدین طوسی می آموزد که با عقل و دیدگاه فلسفی به مسائل بیندیشند و عده ای از فلاسفه اعتقاد داشتند که اخلاق را باید وارد…

 

کد فایل اخلاق در آموزش : 683457

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود اخلاق در آموزش در کادر زیر کلیک کنید

اخلاق در آموزش

مشخصات اخلاق در آموزش  با کد فایل 683457  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اخلاق در آموزش

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اخلاق در آموزش ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *