خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سیستم های توزیع شده

سیستم های توزیع شده

دانلود فایل سیستم های توزیع شده

سیستم های توزیع شده

 

عنوان فایل : سیستم های توزیع شده

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سیستم های توزیع شده

سیستم های توزیع شده

حجم فایل : 943.4 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 36 بنام خدا 1 سیستم های توزیع شده مجموعه ای از کامپیوترهای مستقل که برای کاربران آن به صورت یک سیستم تکی یکپارچه ظاهر می شود.ایجاد همزمان دو ویژگی کامپیوترهای مستقل و سیستم یکپارچه وظیفه لایه میان افزار (Middleware) است. 2 سیستم های توزیع شده یک سیستم توزیع شده با لایه ی میان افزار سازماندهی می گردد. لایه ی میان افزار روی چند ماشین بسط می یابد و برای هر برنامه کاربردی رابط یکسانی ارایه می دهد. 3…

 

کد فایل سیستم های توزیع شده : 682698

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سیستم های توزیع شده در کادر زیر کلیک کنید

سیستم های توزیع شده

مشخصات سیستم های توزیع شده  با کد فایل 682698  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سیستم های توزیع شده

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سیستم های توزیع شده ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *