خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / طرح ريزي واحدهاي صنعتي

طرح ريزي واحدهاي صنعتي

دانلود فایل طرح ريزي واحدهاي صنعتي

طرح ريزي واحدهاي صنعتي

 

عنوان فایل : طرح ريزي واحدهاي صنعتي

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

طرح ريزي واحدهاي صنعتي

طرح ريزي واحدهاي صنعتي

حجم فایل : 1.1 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 52 بنام خدا 1 2 طرح ريزي واحدهاي صنعتي(Plant Layout) 3 روش هاي طراحي استقرار دستيكامپيوتريرياضي 4 روش هاي دستي طراحي استقرار روش مارپيچي (Spiral tech) روش نمودار سفر (Traveled Charting) روش دياگرام ارتباطي (Relationship Dia.) 5 روش مارپيچي (Spiral tech) روش S.T يك روش ابتكاري است و دقيق نمي باشد. هدفحداكثر كردن مقدار جريان مواد بين دپارتمان هاي همسايه است. 6 قدم اول: دپارتمان ها را دو به دو به صورت نزولي برحسب جريان مواد مرتب…

 

کد فایل طرح ريزي واحدهاي صنعتي : 682878

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود طرح ريزي واحدهاي صنعتي در کادر زیر کلیک کنید

طرح ريزي واحدهاي صنعتي

مشخصات طرح ريزي واحدهاي صنعتي  با کد فایل 682878  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد طرح ريزي واحدهاي صنعتي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( طرح ريزي واحدهاي صنعتي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *