سرطان پروستات

دانلود فایل سرطان پروستات

سرطان پروستات

 

عنوان فایل : سرطان پروستات

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سرطان پروستات

سرطان پروستات

حجم فایل : 1.5 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 21 بنام خدا 1 2 3 سرطان پروستات 4فوریه مطابق با 15 بهمن روز جهانی سرطان میباشددر ایران 8 تا15 بهمن ماه هفته سرطان نام گذاری شده است. 4 غده پروستات غده‌ ای است که تنها در مردان يافت می‌ شود. اين غده در زير مثانه قرار دارد و مايعی به داخل منی ترشح می‌ کند.سرطان پروستات نوعی بيماری است که در آن سلولهای بدخيم از بافتهای پروستات نشات می گيرد و به طور نامنظم و فزاينده‌ای تکثير و منجر به افزايش…

 

کد فایل سرطان پروستات : 682546

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سرطان پروستات در کادر زیر کلیک کنید

سرطان پروستات

مشخصات سرطان پروستات  با کد فایل 682546  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سرطان پروستات

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سرطان پروستات ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *