خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سرگذشت یک پنگوئن

سرگذشت یک پنگوئن

دانلود فایل سرگذشت یک پنگوئن

سرگذشت یک پنگوئن

 

عنوان فایل : سرگذشت یک پنگوئن

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سرگذشت یک پنگوئن

سرگذشت یک پنگوئن

حجم فایل : 1.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 16 بنام خدا سرگذشت یک پنگوئن parsa مشخصات ما پنگوئن ها طول بدن ما تقریبا 1/25و منقارمان دارای لبه تیزکه به ما پنگوئن ها امکان برداشتن اختاپوس و ماهیهای لزج اعماق دریا را می دهد. شکم ما با پر سفید پوشیده شده که به هنگام شنااز ما محافظت می کند. و فک آنرا نمی بیند ، زیرا هنگامی که فک به بالا نگاه می کند، ما را به رنگ آبهای نقره ای می بیند. لایه محافظ تخم مان جدا از پوست است که خانه گرمی (مانند دست کش )…

 

کد فایل سرگذشت یک پنگوئن : 682550

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سرگذشت یک پنگوئن در کادر زیر کلیک کنید

سرگذشت یک پنگوئن

مشخصات سرگذشت یک پنگوئن  با کد فایل 682550  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سرگذشت یک پنگوئن

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سرگذشت یک پنگوئن ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *