خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سروی ساختمانهای بلند منزل

سروی ساختمانهای بلند منزل

دانلود فایل سروی ساختمانهای بلند منزل

سروی ساختمانهای بلند منزل

 

عنوان فایل : سروی ساختمانهای بلند منزل

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سروی ساختمانهای بلند منزل

سروی ساختمانهای بلند منزل

حجم فایل : 46.1 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 13 بنام خدا سروی ساختمانهای بلند منزل 14_23 دلو سال 1386 سروی به اشتراک 40 سرویر اداره مرکزی احصائیه مرعی الاجرا قرار گرفت . این سروی که از بودجه عادی دولت تمویل گردید در مدت ده روز به اتمام رسید طرزالعمل کاری سروی ساختمانهای بلند منزل هدف از تطبیق سروی این بود تا معلومات در رابطه به اینکه در ساختمانهای بلند منزل چه نوع سهولت برای معلولین و معیوبین در نظر گرفته شده است دریافت گردد . هدف سروی…

 

کد فایل سروی ساختمانهای بلند منزل : 682554

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سروی ساختمانهای بلند منزل در کادر زیر کلیک کنید

سروی ساختمانهای بلند منزل

مشخصات سروی ساختمانهای بلند منزل  با کد فایل 682554  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سروی ساختمانهای بلند منزل

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سروی ساختمانهای بلند منزل ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *