خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سلامت الکترونیک

سلامت الکترونیک

دانلود فایل سلامت الکترونیک

سلامت الکترونیک

 

عنوان فایل : سلامت الکترونیک

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سلامت الکترونیک

سلامت الکترونیک

حجم فایل : 1018.4 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 30 سلامت الکترونیک سلامت الکترونیک (e-Health) یک زمینه نوظهور از برخورد انفورماتیک، پزشکى، بهداشت عمومى و تجارت است که از طریق شبکه جهانى وب (world wide web) و تکنولوژى هاى مرتبط با آن ارتقا و تکامل مى یابد. سلامت الکترونیک را نه تنها به عنوان یک توسعه فنى بلکه به عنوان حالتى روحى، طرز تفکر و یک حرکت عمومى جهانى مى توان توصیف کرد. براى توصیف واژه سلامت الکترونیک باید از فناورى اطلاعات و ارتباطات…

 

کد فایل سلامت الکترونیک : 682566

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سلامت الکترونیک در کادر زیر کلیک کنید

سلامت الکترونیک

مشخصات سلامت الکترونیک  با کد فایل 682566  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سلامت الکترونیک

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سلامت الکترونیک ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *