خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

دانلود فایل سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

 

عنوان فایل : سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

حجم فایل : 2.1 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 77 به نام خدا سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني آزمايش براي تشخيص وجود داروها درخون و ساير مايعات بدن تحولات وسيعي يافته است. آزمايش براي وجود سوء استفاده‌هاي دارويي و يا سموم در بيماران چه درحالت اورژانسي و چه غربالگري اجباري شده است. اكثر داروها توسط تكنيك‌هاي ايمونولوژيكي مشابهي آزمايش مي‌شوند. گاز كروماتوگرافي، اسپكتروسكوپي جرمي (GC-MS) شامل جداسازي تركيبات در فاز گازي و…

 

کد فایل سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني : 682578

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني در کادر زیر کلیک کنید

سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

مشخصات سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني  با کد فایل 682578  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سم‌شناسي و مانيتورينگ دارو درماني ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *