خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / سمینار درس ابزار دقیق

سمینار درس ابزار دقیق

دانلود فایل سمینار درس ابزار دقیق

سمینار درس ابزار دقیق

 

عنوان فایل : سمینار درس ابزار دقیق

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سمینار درس ابزار دقیق

سمینار درس ابزار دقیق

حجم فایل : 937.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 62 بنام خدا 1 سمینار درس ابزار دقیق 2 بیو سنسورهای نوری دردستگاه پالس اکسی متر 3 مقدمهامروزه در زمينه هاي مختلفي از جمله پزشكي، صنايع شيميايي، صنايع غذايي، مانيتورينگ محيط زيست و توليد محصولات دارويي و بهداشتي از بيوسنسورها بهره مي گيرند.. ‏در حقيقت زيست حسگرها ابزارهاي هستند كه مي توانند با بهره گيري از هوشمندي مواد بيولوژيكي، تركيب يا تركيباتي را شناسايي نموده و با آنها واكنش دهند….

 

کد فایل سمینار درس ابزار دقیق : 682592

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سمینار درس ابزار دقیق در کادر زیر کلیک کنید

سمینار درس ابزار دقیق

مشخصات سمینار درس ابزار دقیق  با کد فایل 682592  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سمینار درس ابزار دقیق

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سمینار درس ابزار دقیق ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *