سنگ مصنوعی

دانلود فایل سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی

 

عنوان فایل : سنگ مصنوعی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

سنگ مصنوعی

سنگ مصنوعی

حجم فایل : 1015.9 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 20 به نام خدا سنگ مصنوعی سنگ مصنوعي چيست؟ سنگ مصنوعی نامی برای انواع مختلف محصولات سنگ مصنوعی است که از قرن ۱۸ استفاده می‌شود. آنها در ساخت و ساز ساختمان، کار مهندسی راه و ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. سنگ‌های مصنوعی حاوی طرح‌های گوناگون و دارای سطحی یکسان، با بدنهٔ خود می‌باشند. این فرآورده با آمیزه‌ای از ترکیبات پلیمری، افزودنیهای شیمیایی ساخته شده و پدیده‌ای…

 

کد فایل سنگ مصنوعی : 682621

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود سنگ مصنوعی در کادر زیر کلیک کنید

سنگ مصنوعی

مشخصات سنگ مصنوعی  با کد فایل 682621  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد سنگ مصنوعی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( سنگ مصنوعی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *